Skip to main content

Faculty-Staff Honor Roll

For gifts made since July 1, 2019

Faculty and Students

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z

Alan S. Abitbol
Kari A. Abitbol
Shauna M. Adams '79
Victoria L. Adams '01
Jessica D. Albert '11
Amy E. Anderson '09
Maureen H. Anderson
Mary L. Andrews '86
Jennifer J. Argue '93
Mark B. Austria '91
Karen S. Bahr
Jamie L. Baker
Eric J. Balster '98
Julie M. Banks '18
Abigail C. Barany
Bryan A. Bardine '90
Carla A. Barnett
David P. Bauer '12
Joan M. Bauman
Stephen M. Bein
Kathleen P. Berger '89
Leah B. Bergman '07
Elleen M. Beyerle
Deborah J. Bickford
Douglas L. Bishop
Ian M. Bock
Patricia S. Bond
Jon J. Borgwardt '10
Jeffrey A. Bowen
Tonya L. Breymier
Karla Brooks
Anita K. Brothers
James F. Brothers
Susan I. Brown
Lawrence A. Burnley
Erla A. Burnside
Joseph P. Cairo '04
Christopher G. Calvin
Courtney L. Cantrell-Colbert
Nicholas J. Cardilino '89
Leah Ceperley '17
Ricky L. Chamberlin '80
Donald V. Chase
Nancy K. Chase '91
Rodney Chatman
William D. Coleman '15
Trevor C. Collier
Yolanda R. Copeland
Donna M. Cox '08
Allan S. Crasto
Anne R. Crecelius '07
Jennifer M. Creech
Jill L. Csavina-Raison '92
Mary T. Cummins
Diana Cuy Castellanos
Ione T. Damasco
Douglas S. Daniels
Neomi D. DeAnda
Alyssa L. D'Errico
Irene J. Dickey '82
Amber R. Dierking
Nicola L. Dippold
Michael J. Disch
Lee J. Dixon
Denise A. Dobberstein
Virginia L. Dowse
Dennis M. Doyle
David A. Dudon '70
Edward J. Dunne
Marylee R. Dunphy
Stephen J. Durian
Robert F. Durkle '78
Paul W. Eloe
Kathleen A. Evans '86
Kathleen R. Fischer
William M. Fischer
Christopher M. Fishpaw '09
Elizabeth A. Flach '10
Jeremy S. Flohre
Jennifer M. Foster
Brenda B. Fox
Jon A. Fulkerson
Emily L. Gamble '14
Mark T. Gazdik
Brenda S. Gerhardt
Ruth A. Girouard '82
Hunter P. Goodman
John L. Graham '80
Staci K. Grant
Sharon D. Gratto
Daniel E. Gray
Pamela L. Gregg '06
Claudette M. Groeber '81
Lori A. Gunderson
Stephen L. Gunderson '88
Pamela R. Halfpap '08
Kevin P. Hallinan
William M. Harrelson '11
Sara Harrison
Linda A. Hartley
Douglas A. Hauschild '81
Rhonda G. Havig
Nelson J. Hayslett
Michele M. Heidel
Kathleen D. Henderson '86
Meghan R. Henning
Kathryn A. Henry
Jonathan A. Hess
Joshua S. Heyne '07
Edna I. Hickey
Gary L. Hoagland '93
Lori A. Hoagland '19
Kelli S. Holmes
Tina A. Howard
Jennifer L. Howe
Brian C. Jackson
Kurt J. Jackson
Lee J. Jackson
Elaine M. Jansen '89
David W. Johnson
Kimberly L. Johnson
Kristy L. Johnson
Christopher A. Joseph '83
Heather M. Juhascik
Mary K. Kelly
Renee M. Kemp
Beth H. Keyes
Rachael L. Kiplinger
Joyce A. Kling
David A. Koukol
Richard S. Krysiak
Brian L. LaDuca
Kimberly B. Lally '05
Gerald R. Landis
Thomas J. Lasley
Colleen M. Leahy '85
Amy L. Lee '99
John W. Livingston
Kimberly S. Longo
Amy D. Lopez-Matthews '86
Scott E. MacDonald '96
John K. Mackay
Cynthia B. Marshall
Lindsay R. Maxam
Lisa C. McCaffrey
Michael W. McClure
Daniel B. McCray '97
Marissa L. McCray '00
Sandra K. McGuire
Patricia A. Meinking '84
Valerie S. Mershimer-Mohr '82
LeeAnn M. Meyer '10
Thomas F. Migely
Mary R. Miller
Stephanie A. Miller
Vincent J. Miller
Julie L. Mitchell '87
John D. Mittelstaedt
Catherine A. Mix '02
Kelly F. Mofield
Julianne C. Morgan '12
McKenzie L. Morin '06
Monti S. Moyer
Leslie S. Mundew
Grant W. Neeley
Sabrina M. Neeley
Rochonda L. Nenonene '98
Maria R. Newland '87
Robert E. Obach
Michael P. O'Connor '93
Jacky J. Owens
Scott T. Paeplow '15
Lindsay M. Parks '09
Thomas R. Payton '09
Jonathan R. Pease
Caroline P. Phipps
Margaret F. Pinnell '88
Linda M. Pohlman
John M. Popelar '04
Theresa L. Popelar '06
Joshua M. Postorino '99
Tina M. Powell '16
Daniel J. Prindle '11
Donald A. Quigley '63
Linda A. Raisch
Adam R. Rathge '06
Kimberly K. Reese
Jhadae J. Richardson
James D. Robinson
Carolyn E. Roecker Phelps
Victoria S. Rohrer
John J. Ruschau '73
Nichole M. Rustad '17
Susan E. Saliba '86
Tony E. Saliba '81
William D. Salisbury
Kristina S. Schulz
Elizabeth A. Schwartz '95
Mary E. Schwieterman '87
Debra S. Seaman
Dana L. Sellers '11
Paula D. Sideras
David N. Siefring
Gregory F. Singer '79
Eric F. Spina
Robin A. Steberl '79
Beth E. Stuart
Gwyn E. Stump '10
Crystal C. Sullivan
Neil G. Sullivan
Gyaneshwar P. Tandon
Mark A. Thobe '99
Teresa L. Thompson
Dana C. Tobias
Laura M. Toomb '88
Kimberly A. Trick '84
Karen S. Updyke '00
Noyra C. Valentin
Jivanto P. van Hemert
Paul M. Vanderburgh
Marguerite T. Wallace '87
Samuel P. Wallace
Lucas N. Walsh '12
Weisong Wang
Melinda S. Warthman '94
Versalle F. Washington
Kathleen M. Webb
Michael C. Wicks
Timothy A. Wilbers
Jenna B. Willhoit
Amy N. Williams '01
Catheryn M. Williams
Molly C. Wilson '08
Michael R. Woodruff
Diane F. Wurst
Zhongmei Yao
Amira A. Yousif '18
Steven S. Zabarnick

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z

CONTACT

Annual Giving

Daniel J. Curran Place
300 College Park
Dayton, Ohio 45469 - 7054
888-253-2383
Email